50649
page-template-default,page,page-id-50649,eltd-core-1.1.3,borderland-theme-ver-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,smooth_scroll,grid_1300, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Reference

“Moc děkujeme, ty fotky jsou ještě lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Odvedl jsi na tom velmi skvělou práci. Když jsem si tu fotoknihu prohlížela, dojala mě k slzám. Takhle nádherně jsme snad ještě na žádných fotkách ještě nevypadali. Opravdu moc pěkné! Odvádíš opravdu moc dobrou a kvalitní práci a focení s tebou je opravdu zábava, člověk si při tom připadá přirozeně. Jsme moc rádi, že jsi nám nafotil svatbu, nikoho lepšího bychom asi nenašli.

Opravdu jen samotné děkuji nestačí, ale Děkujeme!”

Nikola & Jan

“Ja vobec neviem ako mám začat. Chceli by sme sa Ti a Áji velmi pekne poďakovat za najkrásnejšie fotky a úroveň spracovania, ktoré sme kedysi mali možnost vidiet. Ja sa ešte z toho musim poriadne spamatat, že tieto fotky patria skutočne nám, sú nádherné, sme nadmieru spokojní a Ďakujeme!!!!!”

Kornélia & Adam

„Jsme opravdu nadšení. Zachytil jsi svatební atmosféru i celý den přesně tak, jak jsme ho prožili. Pokaždé, když si prohlížíme album, děkuji té šťastné náhodě, která nám tě připletla do cesty:-). Každý, kdo si album prohlédl, ti vzkazuje velkou pochvalu, protože…tomu fotografovi to opravdu jde …“

Edita & Jan

“Velmi děkujeme za nádherné fotky, které předčily naše očekávání! Ty i Ája jste přispěli k zdárnému průběhu “našeho dne”. Děkujeme i za pomoc s výzdobou a organizací. Profesionalita, nenucenost, přátelský přístup…to nám (kteří se neradi fotíme) pomohlo uvolnit se a focení jsme si užili. Všem, kteří ještě nejste rozhodnuti, můžeme Tomáše jen a jen doporučit!”

Mája & Petr

“Mockrát děkujeme nejen za skvělý zážitek z focení, ale hlavně za zachycení atmosféry okamžiku, kterou bychom si bez tvých fotek za pár let sotva vybavili.”

Inka s rodinou

“Ještě jednou Ti chceme poděkovat za tvé nasazení před a během svatebního obřadu. Před svatbou jsi nás vyzval k osobní “přípravné” schůzce a to nás velmi oslovilo a zapůsobilo velmi profesionálně. Svědčí to o tvém zodpovědném přístupu a proto jsme se na Tebe s důvěrou obrátili. Velké díky patří samozřejmě i tvé asistence….focení s Vámi bylo příjemné a zábavné. Byli jsme maximálně spokojeni. Z fotografií a videa jsou cítit pocity a to je pro nás to nejdůležitější.  Děkujeme moc!!”

Petra & Tomáš

“S radostí a bez obav se nechte od Tomáše fotografovat. Je profesionální, milý, nic strojeného… vše nenucené a přirozené, vlastně to byla s Tomášem prima zábava pro celou rodinu.”

P+F+A+K+M
Helanovi

“Už po první schůzce jsme věděli, že mu můžeme dát stoprocentní důvěru. Tomáš je spolehlivý, velice pečlivý a nic nenechá náhodě, a navíc je s ním legrace! Díky jeho přístupu jsme v něm měli po celý den oporu, a mohli si tak užít náš den. Nevím, co víc dodat, snad jen, že to byla parádní jízda :-)”

Lucka & Marcel

“Moc bychom chtěli poděkovat za kvalitně odvedenou práci, profesionální přístup a nejzábavnější focení v našem životě… 🙂 Určitě to nebudou naše poslední fotky, které jsme s Vámi nafotili…
Všem kteří procházejí tyto stránky, můžeme práci Tomáše a jeho asistentky jen doporučit. Neváhejte ani vteřinu, na tyto fotky se chcete koukat celý život!”

Lucka & Jenda