53232
post-template-default,single,single-post,postid-53232,single-format-standard,eltd-core-1.1.3,borderland-theme-ver-2.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,smooth_scroll,grid_1300, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Chraňte své vzpomínky s Instaxem

Instax je zábava a vzpomínky, které vám zůstanou, na rozdíl od spousty fotek z mobilu, které můžete okamžitě poslat na Facebook, ale za pár týdnů zůstanou někde hluboko v digitální propasti.

Instax jsme měli na naší svatbě a byla to legrace! Každý z hostů se mohl vyfotit, nalepit fotečku do malého alba a připsat vzkaz. Je to vlastně zábavná forma knihy hostů, která vás pobaví už v den vaší svatby.

Nabízím vám Instax Wide k zapůjčení na svatbu či jinou příležitost. Je to rychlé a jednoduché. Nemusíte umět fotit, nemusíte nic nastavovat, prostě jen zmáčknete a za chviličku máte v ruce vzpomínku velikosti 10×9 cm. Instax můžete využít také do fotokoutku nebo jen tak.

Za půjčení Instax Wide od vás nebudu chtít vůbec nic, zaplatíte jen spotřebovaný foto-papír. (270,- Kč/balení po 10 ks.)

 

 

No Comments

Post a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..